صنـعـت تـجهیـزات دنـدان پـزشـکی
محصولات مصرفی و صنایـع وابستـه

ارسال پاسخ

۲۶ خرداد ۱۳۹۵  ۰۷:۲۵

صادر کننده کره ای ایمپلنت های دندانپزشکی دیجیتال در راه ایران

صادر کننده کره ای ایمپلنت های دندانپزشکی دیجیتال در راه ایران شرکت کره ای صادر کننده ایمپلنت های دندانپزشکی دیجیتال به آمریکا، کانادا، مکزیک، چین، ژاپن و تایوان قصد دارد 51 درصد از سهام یک شرکت ایرانی را به مبلغ یک میلیارد وون خریداری نماید .

به گزارش خبرنگار سایت اطلاع رسانی پزشک دندان (PEDAMAG)؛شرکت آی اوی کره، سازنده ایمپلنت های دندان پزشکی، رسما اعلام کرد که تصمیم گرفته 51 درصد از سهام (25 هزار و 300 سهم) شرکت دی آی او پارس که شرکت تابعه آی او در ایران است را به مبلغ یک میلیارد وون (851 هزار و 789 دلار) خریداری نماید.

شرکت دی آی اوکه کار خود را در ایران در سال 2007 آغاز کرد، پس از انعقاد قراردادی انحصاری عاملیت توزیع با شرکت افرنداطلس در سال 2008، به مدت 8 سال به فروش ایمپلنت های دندان پزشکی پرداخت. با رشد سریع بازار ایمپلنت های دیجیتال، دو شرکت دی آی او و افرند اطلس اقدام به ایجاد یک شرکت مشترک در تهران به منظور عرضه داخلی ایمپلنت های دیجیتال کردند و برخی از محصولات ایمپلنتی را در داخل کشور تولید نمودند.

بر اساس این گزارش، شرکت دی آی او دومین شرکت کره ای است که در کنار شرکت کی تی اند جی در ایران شرکت تابعه دارد.

دی آی او به عنوان یک شرکت متوسط از نظر وسعت فعالیت، انتظار دارد با تبدیل استراتژی فروش های غیرمستقیم خود به تولید و فروش مستقیم از طریق شعبه اش در ایران، سهم خود از بازار این کشور را افزایش دهد.

 

این شرکت کره ای که صادر کننده ایمپلنت های دندان پزشکی دیجیتال به آمریکا، کانادا، مکزیک، چین، ژاپن و تایوان است قصد دارد تا پایان امسال یک قرارداد تامین ایمپلنت  در 2 بازار بزرگ چین و آمریکا منعقد نماید. انتظار می رود دی آی او با این تلاش ها بتواند میزان فروش محصولات خود در خارج از کره را از 29 میلیون وون (24.7 میلیون دلار) سال گذشته به 45 میلیون وون (38.44 میلیون دلار) در سال جاری برساند.

 

منبع :تسنیم

//پدامگ//

//پزشک دندان//

//تجهیزات دندانپزشکی//

//محصولات دندانپزشکی//

//کنگره های تخصصی دندانپزشکی//

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات