صنـعـت تـجهیـزات دنـدان پـزشـکی
محصولات مصرفی و صنایـع وابستـه

ارسال پاسخ

۲۶ دى ۱۳۹۶  ۱۱:۱۶

برپایی سمپوزیوم ویژه پزشکان و دندان پزشکان با امتیاز دهی بالا

برپایی سمپوزیوم ویژه پزشکان و دندان پزشکان با امتیاز دهی بالا مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان اظهار کرد: دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، خدمات دارویی و توانبخشی در تاریخ ۲۸ تا سی دی ماه در اهواز برگزار می شود. در این نمایشگاه، سمپوزیوم ویژه پزشکان و دندان پزشکان با امتیاز دهی بالا برپا می شود.

به گزارش خبرنگار سایت اطلاع رسانی پزشک دندان (PEDAMAG)؛رحیم جلیلی عنوان کرد: در انتهای دی ماه سال جاری چهار نمایشگاه تخصصی به صورت هم زمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار می شود.

وی افزود: نمایشگاه تخصصی صنایع دستی به همراه جشنواره اقوام ایرانی در تاریخ ۲۸ تا دوم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. در این نمایشگاه برنامه های متنوعی با هدف نشاط و شادی و همچنین معرفی پتانسیل های اقوام خوزستانی برپا می شود.

جلیلی تصریح کرد: نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع صنعتی غرب کشور و همچنین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی نیز در تاریخ ۲۸ دی ماه تا یک بهمن در همین محل برگزار می شود. نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی برای اولین بار در سطح استان برگزار می شود.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان اظهار کرد: دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، خدمات دارویی و توانبخشی نیز در تاریخ ۲۸ تا سی دی ماه برگزار می شود. در این نمایشگاه، سمپوزیوم ویژه پزشکان و دندان پزشکان با امتیاز دهی بالا برپا می شود.

 

منبع:مهر

   //پدامگ//

//پزشک دندان//

//تجهیزات دندانپزشکی//

//محصولات دندانپزشکی//

//کنگره های تخصصی دندانپزشکی//

 

 

   

نظرات