صنـعـت تـجهیـزات دنـدان پـزشـکی
محصولات مصرفی و صنایـع وابستـه

ارسال پاسخ

۱۴ آذر ۱۳۹۶  ۱۱:۰۳

سفیران سلامت ارتش جمهوری اسلامی ایران به یاری محرومان شتافتند

سفیران سلامت ارتش جمهوری اسلامی ایران به یاری محرومان شتافتند گروه مردم یاری اداره بهداشت و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با هدف ارائه خدمات مردم یاری با رویکرد بهداشتی و درمانی در تخصص های قلب، داخلی، اورولوژی، روانپزشکی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، پوست و مو چشم پزشکی، عمومی و دندانپزشکی به مناطق محروم شهرستان سربیشه اعزام شده اند.

به گزارش خبرنگار سایت اطلاع رسانی پزشک دندان (PEDAMAG)؛حجت الاسلام والمسلمین مهدی عدالتی زاده رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق  از آغاز طرح مردم یاری بهداشت و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (طرح محمد رسول الله ص) به مناسبت هفته وحدت  در روستای سلم آباد  شهرستان سربیشه خبر داد.

وی گفت: گروه مردم یاری اداره بهداشت و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)از دوازدهم آذرماه لغایت هفدهم آذرماه با هدف  ارائه خدمات مردم یاری با رویکرد بهداشتی و درمانی در تخصص های قلب، داخلی، اورولوژی، روانپزشکی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، پوست و مو چشم پزشکی، عمومی و دندانپزشکی به مناطق محروم شهرستان سربیشه اعزام شده اند.

 وی ادامه داد: در قالب این تیم به مردم محروم خدمت رسانی خواهد شد که در طول این مدت در محل روستای سلم آباد شهرستان سربیشه مستقر خواهند بود.

وی همچنین از استقرار اتاق عمل سرپایی در منطقه خبر داد و افزود: در اجرای این طرح مردم یاری تعداد  ۵۵ پزشک متخصص ،فوق تخصص و کادر درمانی در بخش های مختلف همکاری دارند که  به ارائه خدمات رسانی مشغول هستند.

 

وی تاکید کرد: امروز، ارتش به عنوان یک نیروی مردمی و انقلابی با اعتقاد راسخ به روحیه جهادی و در جهت حرکت در مسیر الهی، فرهنگ خدمتگزاری به مردم را در خود نهادینه کرده است.

 

منبع:مهر

   //پدامگ//

//پزشک دندان//

//تجهیزات دندانپزشکی//

//محصولات دندانپزشکی//

//کنگره های تخصصی دندانپزشکی//

 

 

   

 

 

نظرات