صنـعـت تـجهیـزات دنـدان پـزشـکی
محصولات مصرفی و صنایـع وابستـه

ارسال پاسخ

۲۰ آبان ۱۳۹۶  ۰۹:۱۶

تولید غیر مجاز ماهانه ۳ هزار ایمپلنت برای دندانپزشکی‌ها

تولید غیر مجاز ماهانه ۳ هزار ایمپلنت  برای دندانپزشکی‌ها مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز در خصوص پرونده یک کارگاه تولیدی غیرمجاز اظهار کرد: این کارگاه بدون مجوز و پروانه کسب و به صورت غیر مجاز فعالیت داشته و ماهانه ۳ هزار ایمپلنت را برای دندانپزشکی‌ها تولید می‌کند.

به گزارش خبرنگار سایت اطلاع رسانی پزشک دندان (PEDAMAG)؛علی اکبر مختاری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز در خصوص پرونده یک کارگاه تولیدی غیرمجاز اظهار کرد: در قالب گشت سیار تعزیرات حکومتی با حضور بازرسان دانشگاه علوم پزشکی از یک کارگاه تولید ایمپلنت در کرج بازرسی صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: در بازرسی‌ از این کارگاه مشخص شد که این کارگاه بدون مجوز و پروانه کسب و به صورت غیر مجاز فعالیت می‌کند و ماهانه ۳ هزار ایمپلنت را برای دندانپزشکی‌ها تولید می‌کند.

مختاری بیان کرد: با احراز تخلفات انتسابی این کارگاه تولید ایمپلنت، پرونده تخلفاتی تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه تعزیرات ارجاع شد.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز در پایان عنوان کرد: پرونده در شعبه یاد شده در حال بررسی است و همچنین این کارگاه تولیدی به دلیل نداشتن مجوز فعالیت پلمپ شد.

 

منبع:خبرنگاران جوان

   //پدامگ//

//پزشک دندان//

//تجهیزات دندانپزشکی//

//محصولات دندانپزشکی//

//کنگره های تخصصی دندانپزشکی//

 

 

   

نظرات