صنـعـت تـجهیـزات دنـدان پـزشـکی
محصولات مصرفی و صنایـع وابستـه

ارسال پاسخ

۱۱ آبان ۱۳۹۶  ۱۱:۳۷

آشنایی با تکنیک‌های مدرن ارتودنسی و مزایا و معایب آن

آشنایی با تکنیک‌های مدرن ارتودنسی و مزایا و معایب آن رییس دومین سمپوزیوم انجمن ارتودنسی ایران هدف از برگزاری این نشست را آشنایی با تکنیک‌های مدرن ارتودنسی و مزایا و معایب آن عنوان کرد و گفت: این تصور وجود دارد که ارتودنسی تنها برای مرتب کردن دندان‌هاست، درحالیکه ارتودنسی در رفع بسیاری از ناهنجاری‌های فک و دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار سایت اطلاع رسانی پزشک دندان (PEDAMAG)؛پانزدهمین نشست سالیانه انجمن ارتودنسی ایران 14 تا 17 آذر امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.

امین گلشاه رییس دومین سمپوزیوم انجمن ارتودنسی ایران ، در خصوص این نشست اظهار کرد: نشست انجمن ارتودنسی ایران همه ساله در استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود و کرمانشاه امسال میزبان پانزدهمین دوره آن است.

وی افزود: این نشست 14 تا 17 آذر در کرمانشاه برگزار شده و بیش از 300 دندانپزشک از ایران و کشورهای مختلف از جمله آمریکا، برزیل، کانادا، ترکیه و هند در آن حضور دارند.

گلشاه هدف از برگزاری این نشست را آشنایی با تکنیک‌های مدرن ارتودنسی و مزایا و معایب آن عنوان کرد.

وی افزود: در این نشست شش سخنران داخلی و 9 سخنران بین المللی ارائه مقاله خواهند داشت.

گلشاه در ادامه با اشاره به تاریخچه 110 ساله ارتودنسی در جهان گفت: این تصور وجود دارد که ارتودنسی تنها برای مرتب کردن دندان‌ها به کار می‌رود، درحالیکه ارتودنسی در رفع بسیاری ناهنجاری‌های فک و دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

وی تصریح کرد: بوسیله ارتودنسی می‌توان ناهنجاری‌هایی از جمله فک جلو آمده، ارتفاع زیاد صورت، نمایش بیش از حد دندان و لثه‌ها، تنگی فک و انحرافات دیگر فک را مرتفع کرد.

 

منبع:ایسنا

   //پدامگ//

//پزشک دندان//

//تجهیزات دندانپزشکی//

//محصولات دندانپزشکی//

//کنگره های تخصصی دندانپزشکی//

 

 

   

نظرات